Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy z lotniska w Świdniku? Czytelnicy typują

Utworzony przez fff, 4 grudnia 2011 r. o 08:15
Oczywiscie P A R Y Z -tam jezdzimy nie tylko do pracy,ale i w celach turystycznych-nieprawdaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdaz Henry, prawdaz. Ja tez prosze o P A R Y Z!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyco napisał:
Poprad na Słowacji. Z większych atrakcji to mamy tylko Aquapark, ale w Tatry stamtąd tylko (np. do Smokovca) 20min, do Zakopanego 40min. Myślę że zamiast dymać 7-8h samochodem w góry wielu wybierze taką opcje. Gdańsk i Warszawa uruchomiły takie loty, kosztuje to w dwie strony jakieś 200zł, a czasami bywa o połowę taniej.
będzie dużo chętnych , co ? 4 x 200 zł same bilety, dalej koszt pobytu, rozrywki, karnety. w sumie to oferta nie dla mieszkańców Lubelszczyzny, a dla nielicznej garstki, i to nie zainteresuje żadnej linii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że kierunek Francja - Paryż ale i Lyon, Bretania itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was. Kto przeprowadził tą ankietę. Wielka Brytania oczywiscie. Ale Paryż też musi być :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lećta gdzie kceta, tylko sałaty se skołujta dużo, bo bydzie bardzo drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik- Liverpool!!!!!!!!!!!!!!! musi być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne połączenie lotnicze do Birmingham w UK!! Najbliższe lotnisko oferujące loty w tym kierunku to Rzeszów. Rzeszów zarabia kasę na pasażerach z Lubelszczyzny -a Lublin nie może????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy latać do Honolulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o Lublin - Liverpool, są nas tu tysiące....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manchester albo liverpool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie Berlin?Też nas jest sporo z Lublina i Lubelszczyzny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-London LUTON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie...ale trzeba też zauważyć gdzie najwięcej jest polaków na wyspach... londyn i leicester oczywiscie dlatego moim skromnym zdaniem przydaloby sie polączenie LUBLIN - EAST MIDLANDS , ewentualnie LUBLIN - BIRMINGHAM. Sama mam problem z lotami do polski bo jesli lece z EAST MIDLANDS, to jedynie do RZESZOWA, skad mam problem z dostaniem sie do Lublina w godzinach wieczornych, i gdyby nie to ze moge zatrzymac sie w okolicach Rzeszowa u znajomych, mialabym problem!!! z kolei latac Wizzair'em, to przede wszystkim czas... 1,5 godz. samochodem na lotnisko Luton, lot 2,5 godz., potem pół godziny na dworzec główny i kolejne 2,3 godz.busem do lublina. Mnie to wykancza... a tak na EAST MIDLANDS, mam 20min. i ze SWIDNIKA kolejne 20min. Naprawde w Leicester jest mnóstwo polaków i wielu z nich pochodzi z lubelskiego, wiec szczerze zachęcam do przemyślenia tej sprawy władzom lotniska, bo przecież chcą zarabiać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciaz i nieustannie prosimy o polaczenie ze Szkocja{Edynburg lub Glasgow}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poproszę: Lublin-Frankfurt, Lublin-Paryż, Lublin-Barcelona, Lublin Madryt, Ibiza, Majorka, Lublin Mediolan, Lublin Turyn, Livorno, Rzym, Trapani, Palermo(Sycylia), Lublin- Marsylia, Lublin-Zurich, Lublin- Wyspy Kanaryjskie np Teneryfa, Lublin-Liverpool, Luton, Lublin-Egipt, Lublin-Berlin, Lublin-Toronto, Lublin Nowy York, Lublin-WSZĘDZIE!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielam zdanie Ani, Lublin- wszedzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję:Poprad, Dublin i parę włoskich i hiszpańskich miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo duzo bym dala za polaczenie do Edynburga!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik -Edenburg Szkocja mam nadzieję że takie połączenie zostanie utworzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...